Animacje 2D i 3D


Animacje

Gdy nie kręcimy, tworzymy animacje

Animacje stanowią nie tylko doskonałe uzupełnienie standardowych filmów, ale także samodzielny materiał o charakterze edukacyjnym, reklamowym lub informacyjnym. Dzięki nim możemy podkreślić unikalne cechy marki, opowiedzieć jej historię w atrakcyjny sposób, oraz przedstawić bardziej skomplikowane procesy w sposób przystępny dla odbiorcy.

Co więcej, animacje stanowią często bardziej ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnej produkcji filmowej, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla firm o ograniczonym budżecie. Zastanów się więc, czy lepiej zainwestować w jeden film, czy stworzyć serię animacji, które mogą skutecznie przyciągnąć uwagę Twojej grupy docelowej.


Strategia

Jak wyglądają profesjonalne animacje?

Dobrze zaprojektowana animacja to zazwyczaj opowieść z użyciem storytellingu, wspartej odpowiednio dobranym lektorem, którego intonacja potrafi podkreślić najistotniejszych treści. Ważnym elementem jest również dobrze dobrana muzyka – dynamiczna, nastrojowa i przede wszystkim pasująca do opowieści.

Całość idealnie sprawdzi się zarówno w procesie sprzedaży, jak i obsłudze posprzedażowej, stanowiąc wszechstronne narzędzie w budowaniu relacji z klientem. 

Realizacje