Social media

Pokaż się wszystkim

STRATEGIA KOMUNIKACJI W SOCIAL MEDIACH

Skuteczna komunikacja to zaplanowana komunikacja. Dlatego zajmujemy się długofalową strategią obecności marki w mediach społecznościowych. Budujemy wizerunek firm na takich platformach, jak: Facebook, LinkedIn, YouTube czy Instagram. Twoja firma nie ma jeszcze żadnego kanału? Stworzymy go od zera. A jeśli masz już swoje social media - przejmiemy nad nimi opiekę.

JAK REALIZUJEMY NASZĄ STRATEGIĘ W SOCIAL MEDIACH

Miesięczny plan publikacji postów:

Przed opublikowaniem postów, otrzymasz harmonogram proponowanych treści i słów kluczowych, które zapewniają dotarcie i widoczność w sieci. Nad całością procesu czuwa dedykowany opiekun, dostępny dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 wraz zespołem grafików i copywriterów, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną grafikę do każdego postu. Treści będziemy tworzyć na informacjach uzyskanych od Ciebie lub na udostępnionych nam materiałach. Sami również będziemy szukać wiedzy o Twojej branży, które zapewnią dotarcie i widoczność w sieci.

Precyzyjna kampania reklamowa wybranych treści:

Realizacja materiałów graficznych, video, copywriting oraz dogłębne dotarcie do twoich grup docelowych, zainteresowanych tematami ściśle związanymi z twoją działalnością na rynku.

Analiza responsywności treści publikowanych w social mediach:

Na bieżąco sprawdzamy skuteczność naszych postów i wprowadzamy poprawki do treści i sposobu komunikacji z odbiorcami w celu poprawy efektywności naszych realizacji.

Raportowanie efektów naszej pracy:

Co miesięczne podsumowanie naszej pracy, z wyszczególnieniem każdej treści opublikowanej na twoich kanałach social mediowych.

Dlaczego warto z nami współpracować

Profesjonalizm:

Jesteśmy grupą ludzi, którzy profesjonalnie zajmujących się reklamą na Facebooku czy Google ADS. Od wielu lat prowadzimy profile dla klientów. Ty również możesz nam zaufać! Współpracując z nami otrzymasz od nas wsparcie oraz pełen raport z naszych działań.

Brak ukrytych kosztów:

Brak długoterminowych umów. Nie wiążesz się z nami długoterminową umową. Podpisujesz z nami umowę na czas nieokreślony ale to Ty decydujesz o długości naszej współpracy. Okres 5 miesięcy regularnego prowadzenia profilii pokazuje zdecydowany potencjał w Social Media.

Wzrost widoczności:

Na efekty nie będziesz musiał długo czekać! Dzięki odpowiednio prowadzonym kanałom w social mediach oraz dobrze przygotowanym reklamom zaczniesz zdobywać fanów już w ciągu kilku tygodni. Twój profil będzie aktywny i przede wszystkim widoczny!