Digital

Lepsza strona internetu

Jeśli chodzi o digital... mamy pełny serwis

Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy strony internetowe od podstaw, aby spełnić Twoje unikalne potrzeby i oczekiwania. Nasz zespół doświadczonych projektantów i developerów pracuje z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć Ci stronę, która nie tylko zachwyca wizualnie, ale także zapewnia doskonałe doświadczenie użytkownika.

UX i UI

User Experience

Kiedy projektujemy strony internetowe, kładziemy duży nacisk na zasady User Experience (UX) i User Interface (UI), tak aby odwiedzający z przyjemnością przeglądali stworzoną przez nas stronę.

Dzięki temu Twoja strona nie tylko będzie wyglądać świetnie, ale także będzie łatwa w nawigacji i zgodna z najnowszymi trendami w projektowaniu interfejsów użytkownika.


SEO

Search Engine Optimalization

W naszej agencji stawiamy sobie za cel nie tylko stworzenie pięknej strony internetowej, ale przede wszystkim dostarczenie Ci narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć sukces w internecie.

Dlatego też projektujemy nasze strony zgodnie z dobrymi praktykami oraz optymalizujemy je pod wyszukiwarki tak aby Twoja strona skutecznie dotarła do jak nja

mbctrans.com

Firma z wieloletnim doświadczeniem w europejskiej branży transportu drogowego i logistyce. Specjalizują się w transporcie chłodniczym, produktów świeżych i łatwo psujących się - z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Ich priorytetem jest utrzymanie stałej temperatury przez cały okres transportu. Dzięki temu ładunek zostanie dostarczony pod wskazany adres z zachowaniem jego formy i świeżości.

Technologia

Sklep internetowy EMS0

EMSO firma, która postawiła nam za zadanie stworzenie nowoczesnego i łatwego w obsłudze sklepu internetowego ze sprzętem z branży IT, specyfika branży powoduje, potrzebę zaimplementowania kilku wtyczek z różnych hurtowni, aby codzienne stoki magazynowe oraz ich cena były systematycznie zmieniane i odświeżane. Dodatkowo doszły połączenia z wieloma platformami sprzedażowymi takimi jak allegro, ceneo czy shopee , codzienna obsługa no i w końcu przygotowanie i opięcie całej analityki strony z podłączeniami i kampaniami na google ADS.

Technologia

4poland.pl

4Poland to filozofia sprzedaży firmy Volvo Trucks. Jej nadrzędnym celem jest unowocześnienie i usprawnienie polskiego przemysłu transportowego. Poprzez innowacyjne produkty oraz usługi jesteśmy w stanie zapewnić naszym obecnym i przyszłym Klientom kompleksowe rozwiązania, dostosowane do specyfiki i zadań transportowych realizowanych na terenie naszego kraju i nie tylko.

Technologia

Strona edukacyjna elektro 3000

Strona elektro 3000 ma za zadanie informować w sposób przejrzysty i nowoczesny, jak przyczynić się do tego by świat był lepszy, świat, w którym ekologia odgrywa kluczową rolę w życiu każdego z nas. Mamy tu zbiór wszelkich wskazówek o ekologii z głównym naciskiem na elektro-odpady. Ta Strona to miejsce, w którym zobaczysz i posłuchasz bajek dla dzieci, dostaniesz informacje o plenerowych wydarzeniach, weźmiesz udział w konkursie z nagrodami, czy posłuchasz codziennych porad ze sposobami na życie w duchu ekologii.

Technologia

Cały proces to nie gotowy template

Znając „Twoje kolory” koncentrujemy się na pracach nad projektem by tworzył spójną częścią całości. Wypracowanie projektu graficznego idealnie wyrażającego Ciebie i to co oczekujesz w sposób atrakcyjny dla odbiorcy jest bardziej skomplikowanym procesem niż tylko wrzucenie przypadkowych paru zdjęć i dodanie logo. Mamy od tego swoje zaplecze działu kreacji, które z pewnościq spełni te wszystkie oczekiwania. Testy i wdrożenie - na tym etapie możesz już się cieszyć jak zaczyna żyć Twoja strona.