Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego: Nowy film reklamowy dla Centrum Nauki Kopernik
14 kwietnia, 2023

Centrum Nauki Kopernik, jedno z najważniejszych miejsc popularnonaukowej edukacji w Polsce. Ostatniego dnia marca otworzyli swój najnowszy budynek Pracownię Przewrotu Kopernikańskiego.

photo: Robert Łoziński

Co to jest Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego?

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego (PPK) to jedno z najnowocześniejszych miejsc w Centrum Nauki Kopernik, poświęcone badaniom naukowym oraz innowacjom technologicznym. PPK jest miejscem, w którym nauka i technologia spotykają się w niezwykłym związku, otwierając nowe horyzonty w dziedzinie badań naukowych i eksperymentów.

PPK skupia się na prowadzeniu innowacyjnych projektów badawczych, które zmieniają nasze postrzeganie świata. Zespół naukowców, inżynierów i ekspertów pracujących w PPK współpracuje z różnymi instytucjami naukowymi, firmami technologicznymi oraz partnerami międzynarodowymi, aby opracowywać nowe technologie, rozwiązania i pomysły mające na celu przyspieszenie postępu naukowego i technologicznego.

PPK nie tylko jest miejscem dla naukowców, ale także dla szerokiej publiczności, która może uczestniczyć w interaktywnych wystawach, pokazach, warsztatach i innych atrakcjach edukacyjnych, które pozwalają na poznanie fascynującego świata nauki w praktyce.

Współpraca z Centrum Nauki Kopernik

W ramach współpracy z Centrum Nauki Kopernik przygotowaliśmy m.in. dwa filmy na otwarcie Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego.

Film reklamowy

W dniu otwarcia premierę miał spot reklamowy PPK. Jeżeli jeździcie komunikacją miejską w Warszawie, możecie go obejrzeć na zainstalowanych tam monitorach. Natomiast na stacji Metro Świętokrzyska zobaczycie go na 30-metrowym ekranie.

Celem filmu było zaprezentowanie, jak PPK przewartościowuje tradycyjne podejście do nauki, inspirując do kreatywności, eksperymentowania i odkrywania nowych horyzontów.

Film promocyjny

Film wizerunkowy

Drugi przygotowany przez naszą agencję film pełni funkcję wizerunkową. 2-minutowy spot pokazuje czym tak właściwie jest Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego.

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego to miejsce prac badawczo-rozwojowych. Tutaj wraz z partnerami tworzymy nowe wystawy, eksponaty, scenariusze zajęć edukacyjnych, interdyscyplinarne projekty, wydarzenia. Budynek został tak zaprojektowany, by można było w nim realizować projekty od początku do końca. Od pomysłu, do gotowego produktu.

Centrum Nauki Kopernik

Celem było pokazanie imponującego potencjału badawczo-rozwojowego Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego oraz rola nowego obszaru działalności Centrum Nauki Kopernik w rozwoju edukacji. Premiera odbyła się podczas oficjalnego otwarcia z przedstawicielami Miasta Stołecznego Warszawy, województwa mazowieckiego, dziennikarzy oraz partnerów biznesowych CNK.

Robert Łoziński

Zobacz podobne artykuły

30 kwietnia, 2024

Trailer naszego nowego filmu Kill Time

Robert Łoziński
28 lutego, 2024

Nowe zasady uzyskiwania zgody Google od 1 Marca 2024

Robert Łoziński
03 stycznia, 2024

Pięć aplikacji do tworzenia wideo na telefonie

Edyta Karolkiewicz