Kulisy Produkcji Filmu Reklamowego dla Afriso
09 sierpnia, 2023

W dzisiejszym cyfrowym świecie, reklama stała się jednym z kluczowych narzędzi komunikacji z klientem. Jednakże w naszej agencji, dążyliśmy do stworzenia czegoś więcej niż tylko standardowego przekazu. Chcieliśmy stworzyć coś, co wyróżni się i zostawi trwały ślad w umysłach widzów. I to właśnie uczyniliśmy w przypadku naszego ostatniego projektu – filmu reklamowego dla Afriso.

Tworzenie wizualnej opowieści

Od samego początku naszego projektu, dążyliśmy do stworzenia wizualnej opowieści, która wciągnie widza i poruszy jego emocje. Każde ujęcie, każda kompozycja i kolor zostały starannie dobrane, aby stworzyć wizualny spektakl. Nasza ekipa pracowała nieustannie, by stworzyć dynamiczne i zachwycające sekwencje, które zapewniły widzom wrażenie uczestniczenia w wyjątkowej podróży.

Zobacz inne nasze filmy reklamowe: Reklama telewizyjna „Wyprawka na lata”, Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego: Nowy film reklamowy dla Centrum Nauki Kopernik.

Ideowy przekaz

Chociaż film reklamowy dla Afriso to niekoniecznie typowy przekaz produktowy, to jednak zawiera w sobie głębsze przesłanie. Chcieliśmy, aby nasz projekt inspirował do myślenia i refleksji. Nasza agencja chciała skierować uwagę widzów na znaczenie harmonii z naturą oraz na piękno otaczającego nas świata. To była nasza próba przekroczenia granic tradycyjnej reklamy i stworzenia czegoś, co będzie angażować i inspirować.

Robert Łoziński

Zobacz podobne artykuły

30 kwietnia, 2024

Trailer naszego nowego filmu Kill Time

Robert Łoziński
28 lutego, 2024

Nowe zasady uzyskiwania zgody Google od 1 Marca 2024

Robert Łoziński
03 stycznia, 2024

Pięć aplikacji do tworzenia wideo na telefonie

Edyta Karolkiewicz