LEGO Bowser podczas Poznań Game Arena
17 października, 2023

Imprezę Lego Bowser podczas targów gamingowych w Poznaniu można z pewnością uznać za prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów gier komputerowych, zwłaszcza tych związanych z kultowym bohaterem Mario. Poznań Game Arena to największe targi rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej, które w tym roku odbyły się już po raz 17-ty. W sześciu pawilonach przez jeden weekend prezentowało się ponad stu wystawców.


Targi gamingowe w Poznaniu to jedno z najważniejszych spotkań dla graczy i miłośników elektronicznej rozrywki w Polsce. Rocznie odbywa się tam wiele prezentacji, konkursów, turniejów oraz ciekawych wydarzeń związanych z grami komputerowymi. Jednak tym razem to nie tylko same gry przyciągnęły uwagę uczestników. Jedno ze stoisk należało do LEGO, którego nie sposób było nie zauważyć, dzięki 4-metrowej budowli Bowsara, która została zbudowana z setek tysięcy klocków.


Mieliśmy okazję uwiecznić na fotografiach wszystkie emocje towarzyszące tego dnia, a także przygotować profesjonalny film dokumentujący to wydarzenie.

Warto wspomnieć, że strefa Lego x Media Expert Przygotowana przez GoldenSubmarine i El Padre otrzymała ACANTHUS AUREUS, nagrodę przyznawaną dla najlepszych stoisk wystawowych podczas PGA.

Zobacz również nasze podsumowanie wydarzenia organizowanego przez Budimex podczas Olsztyn Green Festival oraz strefę Hello ICE.

Na 168 m² w centralnym punkcie stanęła budowla Bowsera. Obok niej znalazła się strefa doświadczeń z licznymi konkursami i aktywacjami dla odwiedzających oraz część sklepowa z gablotami wystawowymi. Podczas targów premierę miały nowe zestawy LEGO nawiązujące do świata gamingu takie jak LEGO Sonic the Hedgehog, LEGO Minecraft czy LEGO Super Mario. 


Tworzenie filmu z tego wydarzenia było wyzwaniem, ale także prawdziwą przyjemnością, bo każdy z nas jest dzieckiem. Mieliśmy za zadanie stworzyć dynamiczny materiału, który oddawałby atmosferę imprezy oraz pokazywał wszystkie najbardziej ekscytujące momenty. Dzięki starannemu montażowi, doborem odpowiedniej muzyki i profesjonalnej obróbce wideo, film z Lego Bowser stał się prawdziwą perełką z tego eventu.


Robert Łoziński

Zobacz podobne artykuły

30 kwietnia, 2024

Trailer naszego nowego filmu Kill Time

Robert Łoziński
28 lutego, 2024

Nowe zasady uzyskiwania zgody Google od 1 Marca 2024

Robert Łoziński
03 stycznia, 2024

Pięć aplikacji do tworzenia wideo na telefonie

Edyta Karolkiewicz