SOCIAL MEDIA Pokaż się wszytkim.

Strategia komunikacji w social mediach

Skuteczna komunikacja to zaplanowana komunikacja. Dlatego zajmujemy się długofalową strategią obecności marki w mediach społecznościowych. Budujemy wizerunek firm na takich platformach, jak: Facebook, LinkedIn, YouTube czy Instagram. Twoja firma nie ma jeszcze żadnego kanału? Stworzymy go od zera. A jeśli masz już swoje social media - przejmiemy nad nimi opiekę.

Jak realizujemy naszą strategię w social mediach

 • Miesięczny plan publikacji postów:
 • Przed opublikowaniem postów, otrzymasz harmonogram proponowanych treści i słów kluczowych, które zapewniają dotarcie i widoczność w sieci. Nad całością procesu czuwa dedykowany opiekun, dostępny dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 wraz zespołem grafików i copywriterów, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną grafikę do każdego postu. Treści będziemy tworzyć na informacjach uzyskanych od Ciebie lub na udostępnionych nam materiałach. Sami również będziemy szukać wiedzy o Twojej branży, które zapewnią dotarcie i widoczność w sieci.
 • Precyzyjna kampania reklamowa wybranych treści:
 • Realizacja materiałów graficznych, video, copywriting oraz dogłębne dotarcie do twoich grup docelowych, zainteresowanych tematami ściśle związanymi z twoją działalnością na rynku.
 • Analiza responsywności treści publikowanych w social mediach:
 • Na bieżąco sprawdzamy skuteczność naszych postów i wprowadzamy poprawki do treści i sposobu komunikacji z odbiorcami w celu poprawy efektywności naszych realizacji.
 • Raportowanie efektów naszej pracy:
 • Co miesięczne podsumowanie naszej pracy, z wyszczególnieniem każdej treści opublikowanej na twoich kanałach social mediowych.

  Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Profesjonalizm
 • Jesteśmy grupą ludzi, którzy profesjonalnie zajmujących się reklamą na Facebooku czy Google ADS. Od wielu lat prowadzimy profile dla klientów. Ty również możesz nam zaufać! Współpracując z nami otrzymasz od nas wsparcie oraz pełen raport z naszych działań.
 • Brak ukrytych kosztów
 • Brak długoterminowych umów. Nie wiążesz się z nami długoterminową umową. Podpisujesz z nami umowę na czas nieokreślony ale to Ty decydujesz o długości naszej współpracy. Okres 5 miesięcy regularnego prowadzenia profilii pokazuje zdecydowany potencjał w Social Media.
 • Wzrost widoczności
 • Na efekty nie będziesz musiał długo czekać! Dzięki odpowiednio prowadzonym kanałom w social mediach oraz dobrze przygotowanym reklamom zaczniesz zdobywać fanów już w ciągu kilku tygodni. Twój profil będzie aktywny i przede wszystkim widoczny!
  napisz do nas
  SOCIAL MEDIA POKAZUJ SIĘ WSZYSTKIM I SPRAW ABY MÓWILI O TOBIE.
  Posty, artykuły, analityka….
  Projektujemy strategię komunikacji w social mediach i prowadzimy wizerunek firm *Facebook, LinkedIn, You Tube, Instagram. Twoja firma nie ma jeszcze żadnego kanału? Stworzymy go od zera. Przejmiemy opiekę nad już istniejącymi kanałami.
  napisz do nas
  Jak realizujemy naszą strategię w social mediach
  Miesięczny plan publikacji postów:
  Przed opublikowaniem postów, otrzymasz harmonogram proponowanych treści i słów kluczowych, które zapewniają dotarcie i widoczność w sieci. Nad całością procesu czuwa dedykowany opiekun, dostępny dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 wraz zespołem grafików i copywriterów, którzy przygotują dla Ciebie indywidualną grafikę do każdego postu. Treści będziemy tworzyć na informacjach uzyskanych od Ciebie lub na udostępnionych nam materiałach. Sami również będziemy szukać wiedzy o Twojej branży.e zapewnią dotarcie i widoczność w sieci.
  Precyzyjna kampania reklamowa wybranych treści:
  Realizacja materiałów graficznych, video, copywriting oraz dogłębne dotarcie do twoich grup docelowych, zainteresowanych tematami ściśle związanymi z twoją działalnością na rynku.
  Analiza responsywności treści publikowanych w social mediach:
  Na bieżąco sprawdzamy skuteczność naszych postów i wprowadzamy poprawki do treści i sposobu komunikacji z odbiorcami w celu poprawy efektywności naszych realizacji.
  Raportowanie efektów naszej pracy:
  Co miesięczne podsumowanie naszej pracy, z wyszczególnieniem każdej treści opublikowanej na twoich kanałach social mediowych.
  Dlaczego warto z nam wpsółpracować?
  Profesjonalizm
  Jesteśmy grupą ludzi, którzy profesjonalnie zajmujących się reklamą na Facebooku czy Google ADS. Od wielu lat prowadzimy profile dla klientów. Ty również możesz nam zaufać! Współpracując z nami otrzymasz od nas wsparcie oraz pełen raport z naszych działań.
  Brak ukrytych kosztów
  Brak długoterminowych umów. Nie wiążesz się z nami długoterminową umową. Podpisujesz z nami umowę na czas nieokreślony ale to Ty decydujesz o długości naszej współpracy. Okres 5 miesięcy regularnego prowadzenia profilii pokazuje zdecydowany potencjał w Social Media.
  Wzrost widoczności
  Na efekty nie będziesz musiał długo czekać! Dzięki odpowiednio prowadzonym kanałom w social mediach oraz dobrze przygotowanym reklamom zaczniesz zdobywać fanów już w ciągu kilku tygodni. Twój profil będzie aktywny i przede wszystkim widoczny!