BROWN SUGAR to ludzie z wielką pasją filmową i długoletnim doświadczeniem. Łączy nas kreatywność, profesjonalizm, znajomość branży i trendów promocyjnych oraz zamiłowanie do swojej pracy.  Łączymy naszą wiedzę i umiejętności, by zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Nasza pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie gwarantują współpracę na najwyższym poziomie.

 

Jesteśmy domem produkcyjnym, skupiającym młodych, kreatywnych ludzi. Projekty tworzymy od podstaw – przygotowujemy koncepcje filmowe, scenariusze, scenografię, oprawę muzyczną. Całość realizujemy korzystając z najnowocześniejszego sprzętu filmowego. Dbamy o jakość i estetykę produkcji. Nasze propozycje są skrojone na miarę, dopasowane do potrzeb klientów i atrakcyjne dla docelowej grupy odbiorców. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie – szukamy oryginalnych pomysłów i innowacyjnych metod realizacji. Dzięki temu uzyskujemy niepowtarzalne efekty. Warto to sprawdzić – zapraszamy do współpracy!

 

Tworzymy:

– spoty reklamowe, filmy korporacyjnego, filmy szkoleniowe, produkcje internetowe, filmy promocyjne, film dokumentujące eventy, videorelacje, teledyski.

 

 

    ROBERT ŁOZIŃSKI

                                                 11083623_667762646661431_5778794239473521475_n

 

Kierownik produkcji. Pracę na planach filmowych rozpoczął jako szesnastolatek. Niezastąpiony koordynator, potrafiący sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Pozytywnie nastawiony do życia, otwarty i profesjonalny. Absolwent Wydziału Realizacji Filmowej i Telewizyjnej Warszawskiej Szkoły Reklamy. Doświadczenie zawodowe zdobywał przy takich produkcjach jak „Na wspólnej”, „Niania”, „Hela w opałach”, „Francuski numer”, „Ciao Darwin”.

Założyciel i zarządca firmy rentalowej Black Media, działającej na rynku od 7 lat.

 

 

 

  MAGDA WÓJCIK

11114272_667762743328088_5808700645954981940_n

 

Zdolna studentka ostatniego roku Wydziału Scenografii na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Swoją przygodę ze scenografią zaczęła w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, gdzie przez 2 lata zdobywała doświadczenie. Następnie zaczęła swoją przygodę z filmie i tak już zostało. Projektuje scenografię filmową, przestrzenie widowisk, koncertów i musicali. W każdym projekcie poszukuje czegoś nowego, wyjątkowego. Doświadczenie zdobywała na planach filmowych, przy realizacji teledysków oraz tworzeniu scenografii koncertowych i studyjnych. Od 6 lat współpracuje przy produkcji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans we Wrocławiu, gdzie odpowiada za wizualna stronę koncertów.

Portfolio:

https://www.behance.net/magdawu