fbpx
Fb. Yt. Vim. In. Ig.

Aktualności

20 stycznia 2022

„Jak Przysnacki chrupać wolno?” kampania ASMR dla GoldenSubmarine

Rusza kolejna odsłona kampanii digitalowej #Przysnacki "Chrupać wolno". A znacie "Szepczącą w sieci" Martynę Maj? To czołowa polską influencerka ze świata #ASMR - to zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. A mogą je wywołać wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Materiał zrealizowany na zlecenie agencji GoldenSubmarine.

Więcej
29 grudnia 2021

Grafika LNG

Projekt graficzny zestawu Scania LNG. Miało być nowoczesnie i ekologicznie.

Więcej
29 grudnia 2021

Święta zagrożone czyli animacja świąteczna

Animacja świąteczna dla RLG Polska z elementami edukacyjnymi dla najmłodszych.

Więcej
12 października 2021

Budimex i Volvo Trucks Polska rozpoczynają kampanie „Bezpieczeństwo na budowie” – film promocyjny

Tym razem dla Budimex oraz Volvo Trucks Polska stworzyliśmy cały cykl filmów o bezpieczeństwie na budowie. Zobacz film promujący kampanię. Byliśmy odpowiedzialni za scenariusz, realizację oraz posprodukcję.

Więcej
30 września 2021

Bocar & Volvo Trucks Polska szkolą strażaków – wideorelacja

Dobrze wyposażony wóz to nie wszystko, warto też umieć go obsługiwać! Z tego powodu firma Bocar wraz z Volvo Trucks Polska zorganizowała szkolenie dla strażaków.

Więcej
17 września 2021

„Czas Bohaterów 2” czyli Targi 4Poland Volvo Trucks Polska – wideorelacja

Czas Bohaterów 2 to kolejna edycja wydarzenia podczas Targów 4Poland, którego oragnizatorem jest Volvo Trucks Poland. Podczas eventu odbyło się szkolenie kierowców ciężarówek, liczne atrakcje i pokazy. Przygotowaliśmy krótką wideorelację z tych dni.

Więcej
5 września 2021

Volvo Trucks Polska szkoli kierowców ciężarówek podczas wydarzenia „Profesjonalni Kierowcy” – wideorelacja

"Czas Bohaterów 2" to kolejna edycja wydarzenia podczas Targów 4Poland, którego oragnizatorem jest Volvo Trucks Poland. Podczas eventu odbywa się szkolenie kierowców ciężarówek pod okiem instruktorów Volvo Trucks pod nazwą "Profesjonalni Kierowcy".

Więcej
26 sierpnia 2021

Iwona Blecharczyk otwiera własną firmę transportową! – wideorelacja

Jest taka Kobieta, która niedawno spełniła swoje marzenie i otworzyła firmę TSL. Odebrała swoje pierwsze Volvo Truck... i pojechała. Życzymy samych sukcesów! Radość przy odbiorze swojego pierwszego zestawu była ogromna, a uśmiech nie schodził z twarzy Iwony Blacharczyk. Sami zobaczcie!

Więcej
29 czerwca 2021

Animacja dla Omega Transport.

Animacja wykonana w calości przez nasz zespół dla firmy transportowej Omega Transport. Film ma na celu pokazanie rozwój firmy oraz oferowane usługi TSL.

Więcej
7 czerwca 2021

Animacje edukacyjne o elektroodpadach dla CCR Polska – wszystko stworzone w naszym studio

Ostatnio pracowaliśmy nad animacjami edukacyjnymi, które poruszają problem elektroodpadów i ich segregacji. Naukowiec, Kula i Marti żyją w roku 3000. Ziemia jaką znamy nie istnieje. Co doprowadziło do jej zniszczenia? Sprawdź co odkryli nasi bohaterowie. Animacje powstały w całości w naszym studio. Pomysł, rysunek, animacja, postprodukcja.

Więcej