business mixer

business mixer...

Endorfina Events dzięki za zaproszenie i możliwość posłuchania Julia Izmalkowa to było naprawdę inspirujące, a to krótki film stworzony przez nas pokazujący co się działo, już niebawem kolejne produkcje a tym czasem miłego oglądania 😉 #endorfinaevents #SAR #businessmixer #klubagencjieventowych #eventmarketing … Kontynuuj

23 czerwca 2017
Premiera Seata Ateca

Premiera Seata Ateca...

Niedawno uczestniczyliśmy w premierze nowego Seata Alteca. Przygotowujemy film z tego eventu na zlecenie Endorfina Events.

30 sierpnia 2016
Chonabibe Festiwal #7

Chonabibe Festiwal #...

Zapraszamy Was serdecznie, naszym zdaniem, na jeden z najbardziej rodzinnych festiwalów muzycznych w Polsce. Mnóstwo wspaniałej muzyki, świeże powietrze, pełno przyjaciół i dobrej zabawy. Do zobaczenia w Opolu Lubelskim!

29 lipca 2016
Koncert na ŚDM we Wrocławiu

Koncert na ŚDM we W...

Zaczęliśmy przygotowania do koncertu z okazji Swiatowych Dni Młodzieży w Krakowie. Realizacja na 9 kamer z wozem transmisyjnym i stadion piłkarski we Wrocławiu. 

22 lipca 2016
Andrzej Brandstatter z Przyjaciółmi 12

Andrzej Brandstatter...

Serdecznie zapraszamy na darmowe koncerty Fundacji Pro Artis Andrzeja Brandstatter. Wspaniałe dwa dni koncertów podsumowują warsztaty prowadzone dla dzieci niepełnosprawnych. Nasza współpraca trwa już kilka lat dlatego gwarantujemy moc wzruszeń i wspaniałej muzyki. Wy się zrelaksujecie, a my zadbamy o … Kontynuuj

28 czerwca 2016
#HMKROLESTWO

#HMKROLESTWO...

Zaczynamy H&M Królestwo! Przez miesiąc, w każdy weekend koncerty i mnóstwo pozytywnej energii i endorfin!

2 czerwca 2016
Onet w Alwerni

Onet w Alwerni...

Rano przywitały nas kosmiczne kopuły Alweni. Rozpoczynamy zdjęcia do 20lecia onetu!

30 maja 2016

#HMLOVESMUSIC ze sre...

Stało się! Gratulację dla zespołu Endorfina Events za H&M Loves Music. Srebro w debiutującej w tym roku kategorii PR/Event w konkursie Klubu Twórców Reklamy KTR. Trzymamy kciuki za kolejne projekty i filmy które dla was zrobimy kochani!

25 maja 2016
20lecie Orkiestry Adama Sztaby

20lecie Orkiestry Ad...

Wczoraj przygotowaliśmy realizację kamerową z jubileuszowego koncertu na 20lecie istnienia Orkiestry Adama Sztaby. Teraz siadamy do montażu koncertu. Było wspaniale, gratulujemy i czekamy na więcej muzyki.   photo: Joanna Pieczara, źródło https://www.facebook.com/orkiestraadamasztaby

26 kwietnia 2016
Event Mapa

Event Mapa...

Weekend spędziliśmy w naprawdę zacnym towarzystwie, dziękujemy za zaproszenie EventMapa.pl! Za jakiś czas nasz krótki filmik z tego wydarzenia ujrzy światło dzienne, lecimy dalej! Fot. kampas-sport.eu dziękujemy!

4 kwietnia 2016