BROWN SUGAR zrzesza ludzi ze sporym doświadczeniem, dużymi umiejętnościami i wielką pasją filmową. Łączy nas kreatywność, profesjonalizm, znajomość branży i trendów promocyjnych oraz zamiłowanie do swojej pracy. Każdy z nas już sporo osiągnął. Teraz łączymy naszą wiedzę i umiejętności, by zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości. Nasza pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie gwarantują współpracę na najwyższym poziomie.

 

Jesteśmy domem produkcyjnym, skupiającym młodych, kreatywnych ludzi z dużym potencjałem. Projekty tworzymy od podstaw – przygotowujemy koncepcje filmowe, scenariusze, scenografię, oprawę muzyczną. Całość realizujemy korzystając z najnowocześniejszego sprzętu filmowego. Dbamy o jakość i estetykę produkcji. Nasze propozycje są skrojone na miarę, dopasowane do potrzeb klientów i atrakcyjne dla docelowej grupy odbiorców. Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie – szukamy oryginalnych pomysłów i innowacyjnych metod realizacji. Dzięki temu uzyskujemy niepowtarzalne efekty. Warto to sprawdzić – zapraszamy do współpracy!

 

Tworzymy:

- spoty reklamowe, filmy korporacyjnego, filmy szkoleniowe, produkcje internetowe, filmy promocyjne, film dokumentujące eventy, videorelacje, teledyski.

 

 

    ROBERT ŁOZIŃSKI

                                                 11083623_667762646661431_5778794239473521475_n

 

Kierownik produkcji. Pracę na planach filmowych rozpoczął jako szesnastolatek. Niezastąpiony koordynator, potrafiący sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Pozytywnie nastawiony do życia, otwarty i profesjonalny. Absolwent Wydziału Realizacji Filmowej i Telewizyjnej Warszawskiej Szkoły Reklamy. Doświadczenie zawodowe zdobywał przy takich produkcjach jak „Na wspólnej”, „Niania”, „Hela w opałach”, „Francuski numer”, „Ciao Darwin”.

Założyciel i zarządca firmy rentalowej Black Media, działającej na rynku od 7 lat.

 

 

 

  MAGDA WÓJCIK

11114272_667762743328088_5808700645954981940_n

 

Zdolna studentka ostatniego roku Wydziału Scenografii na Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Swoją przygodę ze scenografią zaczęła w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, gdzie przez 2 lata zdobywała doświadczenie. Następnie zaczęła swoją przygodę z filmie i tak już zostało. Projektuje scenografię filmową, przestrzenie widowisk, koncertów i musicali. W każdym projekcie poszukuje czegoś nowego, wyjątkowego. Doświadczenie zdobywała na planach filmowych, przy realizacji teledysków oraz tworzeniu scenografii koncertowych i studyjnych. Od 6 lat współpracuje przy produkcji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans we Wrocławiu, gdzie odpowiada za wizualna stronę koncertów.

Portfolio:

https://www.behance.net/magdawu

 

 

 

PIOTR PIESIAK

Funkcja: Director of photography 

Artysta plastyk z wykształcenia.

Operator z zawodu.

Fotograf z przypadku.

Piotr studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jako operator pracuje od 20 lat. Doświadczenia zdobywał pracując w telewizji, reklamie, przy teledyskach, serialach, dokumentach, filmach, a nawet w teatrze. Współpracował m.in. z  Adamem Hanuszkiewiczem,Tomkiem Koneckim, Krzysztofem Krauze, Jarkiem Żamojdą, Jackiem Kęcikiem.

Jako fotograf aparat traktuje jak kamerę filmową, każde zdjęcie to osobna historia. Zatrzymane w kadrze chwile, wyjęte z rzeczywistości obrazy, ulotne nastroje i emocje. Klatki filmu, który niczym w kinie wyświetli się w wyobraźni widza. Przed jego obiektywem staneło już wiele polskich gwiazd, m.in.: Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Waldemar Malicki, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Ada Fijał, Agnieszka Szulim.